We zijn het ondertussen gewoon

Dominicanen gaan voor in de mis

gepost op: 26 april 2022

In Sint-Paulus zijn we het ondertussen gewoon dat onze pastoor en zijn medebroeders individueel of in groep de mis opdragen in onze parochie.

Voor een Antwerpse predikheer was dat ook in vroegere tijden een regelmatige opdracht in onze parochiekerk van toen. Dat lezen we in een ontvangstbewijs dat dominicaan F. Peeters op 15 april 1784 ondertekende. Hij had in de parochiekerk van Sint-Walburgis, de Antwerpse burchtkerk, 24 missen opgedragen en ontving daarvoor twaalf gulden.

een donkere januaridag

Lage inval

gepost op: 20 februari 2024

Neen, wees gerust, dit is geen post over invallen op het grondgebied van een ander land. Daarover berichten andere media veel professioneler dan wij. Nochtans kan de zon er ook wat van, onverhoeds binnenvallen in…

Lees meer

zondag 17 maart, 15u, kerk

Conservatorium Mons brengt Mendelssohn

gepost op: 09 februari 2024

Muziek in Sint-Paulus vzw verwelkomt opnieuw het Orchestre d’Arts² van de Ecole Supérieure des Arts van Mons (Bergen). Na César Franck en de ‘Vijfde van Beethoven’ zet muziekdirecteur en dirigent Nicolas Krüger (°1972) dit jaar…

Lees meer

Nieuwsbrief

Blijf op de hoogte

We verzenden een wekelijkse nieuwsbrief met activiteiten en informatie over Sint Paulus.

Inschrijven